Sold
2getherFLOOR 12FLAT SA
Registration Number:17052201990176
|Transaction Date:08/05/2017
PRN:D3494212
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieCheung張靜娜
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-652634)
Sold

1/2
PRICE
$6.84 M
Saleable Area
527sq.ft.
Buy $12,963 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 08/05/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
222
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Wu On Street