RICHWOOD PARK BLOCK 6High Floor Zone1Carpark(s)
LO FAI ROAD
Property No.:CC45990445
|Advertisment Date:11/05/2026
$10M (90% LTV)
With Car Park
Open landscape
Maid Room
Rooftop

CarlTam譚景豐
ACCOUNT MANAGER(S-579118)
SALE
$9.5 M
Saleable Area
1,040sq.ft.
Buy $9,135 /sq.ft.
Gross Area
1,329sq.ft.
Buy $7,148 /sq.ft.
Roof Area977sq.ft.*
Room(rm)
3
Room(s)
(
1
Set(s)
)
• 2 Living Room(s)
• 1 Worker's Room(s)
• 3 Toilet(s)
Efficiency Ratio
78%
Direction
-
Building Age
31 Years
Advertisment Date: 11/05/2026

Go to My Analysis